Dekorácia

V tejto sekcii nájdete články, v ktorých vám poradíme ako si jednoducho a pomerne lacno vyrobiť dekorácie do svojho interiéru. Nájdete tu nápady a návody napríklad na dekorácie do bytu, vianočné a veľkonočné dekorácie, doplnky do kuchyne, vintage doplnky, dekorácie na stenu a mnoho mnoho ďalších.

Mysleli sme aj na tých z vás, ktorí na výrobu nemajú čas alebo prostriedky, preto si môžte niektoré z nich u nás jednoducho zaobstarať. Všetky produkty sú handmade kvality, každý je iný, v každom je kus nášho srdca. 

 

Diy lampa

Nastala jeseň, dni sa krátia a my musíme čoraz viac svietiť. Aj vy zvažujete kúpu novej lampy, ale máte obmedzený rozpočet?

jesenné dekorácie

S príchodom jesene a meniacim sa počasím, príroda nadobúda nádherné sfarbenie všade, kde sa len pozriete.

Našli ste na povale starú drevenú debničku? Nevyhadzujte ju. V tomto článku vám prinášame 20 kreatívnych nápadov ako ju využiť. 

   1. 

Korkový štupel ako kvetináč

Máte radi víno? Po otvorení fľaše vína väčšina z nás štupel ihneď vyhadzuje do koša. Chyba! Existuje množstvo nápadov, ako využiť korkové zátky.

Ako zo starých okien vyrobiť dekoráciu

Človek by neveril, na čo všetko môžu poslúžiť staré na prvý pohľad nepotrebné okná. Môžte ich kúpiť z bazáru alebo ich nájsť u niekoho v humne či pivnici.

Starý obraz

V tomto článku vám ukážeme ako si pomerne rýchlo a jednoducho vyrobíte zo starých rámov obrazov dekoráciu na stenu.

Zo starej stoličky ešte starší stolček...

Dole v pivnici sa už roky povaľovala stará stolička. Človek by si pomyslel, že poslúži možno tak na zakúrenie do pece.