Ako dokážu farby spestriť váš domov?

Ako dokážu farby spestriť váš domov?

Namaľovať starý nábytok je jednou z možností, ako vložiť do interiéru krásu a vlastný štýl. Takýmto spôsobom môžete dodať kúzlo a šarm starým kusom nábytku a premeniť tak interiér z nudného na zaujímavý. Nemusíte byť žiaden expert, všetko čo potrebujete, je farba a štipka tvorivosti.

Existuje mnoho spôsobov, ako dodať interiéru atraktívny vzhľad, a toto je jeden z nich. 

Máme tu jednu starú stoličku, ktorá na začiatku vyzerala veľmi nudne a opotrebovane. To však neznamená, že by ste ju mali zahodiť. Stačí zobrať štetec a prikryť ju niektorou z vašich obľúbených farieb. Ak ste výtvarne nadaný, môžte na ňu aplikovať  jednoduché tvary, prípadne obrázky. Táto stolička je ladená do jemnej krémovej farby zdobená ružami. Ak si netrúfate tieto obrázky namaľovať, naaplikujte ich pomocou metódy decoupage, zjednodušíte si tak prácu a výsledok bude nádherný.
 
 
 
Tento malý príručný stolík pôvodne vyzeral veľmi fádne a jednoducho. My sme sa rozhodli dať mu veselého ducha, zároveň pôsobí veľmi jemne vďaka svetlým farbám ako je ružová, zelená a žltá. Ornamenty si môžte namaľovať pomocou šablón.
 
 
Záhradný stolík je farebne zladený s farbami vankúšov a sedáku. Ak vás časom omrzia, stačí ich obliecť do jednej z farieb stolíka. Paleta je tu veľmi široká. Pri vyzdobovaní stolíka je potrebné mať aspoň čiastočné maliarské zručnosti, prípadne opäť volíme servítkovú techniku alebo šablóny. No nie je to úžasné? 
 
 
Táto komoda je ladená do jemných farieb, cítiť z nej čerstvosť jarných kvetov. Svetlé odtiene zelenej spolu s kvetmi tvoria dokonalú kombináciu a zaručujú tak harmóniu a teplo vášho domova.
 
Stará klasická stolička dostala nový šat v podobe bielej akrylovej farby a nádherných ručne maľovaných kvetinových vzorov. Netrúfate si? Skúste to jednoduchšie. Stačí nájsť starý krajkový záves alebo dečku s pekným vzorom, priložte ju na nábytok a nastriekajte farbou v spreji. Na záver stoličku nalakujeme a nový kus nábytku je na svete.
 
 
Ak neviete alebo jednoducho nechcete maľovať vzory a aplikácie na nábytok, potom stačí staré kúsky nastriekať alebo namaľovať pestrými farbami, ktoré im dodajú nový šat a zároveň spestria interiér vášho domova. 
 
 
ako dokážu farby spestriť váš domov?
ručne maľovaný stolík
farebný interiér
spestrenie nábytku
ručne zdobený stôl
ručne zdobená komoda